KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckning 7843435
nr 784 3435
Edward Hald
(1883-1980), Sverige
Blyertsteckning, Edward Hald (1883-1980), Nakenstudie, signerad, 20x18
Utrop:
700 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 18:52:31
150 kr
Edward Hald
Läs mer om Edward Hald